HAKKIMIZDA

Emlak, turizm, tarım ve madencilik alanları başta olmak üzere, yerli ve yabancı yatırımcılara cazip olanaklar sunmak ve güçlü işbirlikteliği sağlamak, temel amacımız.

 

Bu kapsamda, yerli ve yabancı yatırımcılara, özel mülkiyet taşınmazları kadar, hazine arazilerinin kiralanması veya satın alınması konularında, resmi işbirliğine hazırız.

 

Bilimsel ve insan odaklı çözümlerin parçası olmayı hedefleyen ve “bütüncül karlılık” olarak adlandırdığımız; gerçekleştirilen yatırım, alım-satım veya ticaretin tüm taraflarının memnuniyetini ve güvenini sağlayan bir şirket olarak, bu niteliklere ve hassasiyetlere haiz olan kişi veya şirketlerle çalışmayı benimsiyoruz.

 

Bu nedenle; ortak payda için “veritas” diyoruz.

 

Bu ilke ve yaklaşımla gerçekleştirilen alım-satım, ticaret veya yatırımın, taraflara ve topluma, yüksek katma değerli bir yatırım olarak fayda sağlaması hedefi, bu yöndeki vizyonumuzun benimsenmesi ve takdir edilmesi, bizlerde haklı bir gurur yaşatmaktadır.

iStock-989146470.jpg

YÖNETİM

1991 yılında, Ankara üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur.

 

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bankacılık ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsünde “Ticaret Hukuku” alanında yüksek lisans olarak kabul edilen “Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü Sertifikası” belgesi almıştır.

 

Antalya Barosunda yöneticilik yaptı, Antalya Barosu İnsan Hakları Merkezi ve Adli Yardım Kurul Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

 

Yerel bir gazetenin imtiyaz sahipliği de yapmış olup, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında halen aktif rol almaktadır.

 

Danimarka emlak pazarına da yön vermiş bir şirkette ortak sıfatıyla, deneyim sahibi olmuş ve Türk mevzuatına göre gerekli tüm sertifika ve belgelere de sahiptir. 

 

Türk veya yabancı uyruklu kişilere, bürokratik hizmetler vermiş, amaca ve beklentiye dönük çözümler üretmek konusunda, çalışma arkadaşlarıyla birlikte, danışmanlıklar gerçekleştirmektedir.

 

1994 yılından itibaren Antalya Barosuna kayıtlı serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Baştuğ ÇALIŞIR01.jpg

BAŞTUĞ ÇALIŞIR

1972 Ankara doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur.

 

Piyasa araştırmaları, anket ve kamuoyu yoklamaları konularında, Akdeniz bölge temsilcilikleri yapmıştır.

Aday tanıtım ve seçim kampanyaları yöneticiliği hizmetleri de vermiş olup, 28 yıldır Antalya’da yaşamaktadır.

Turizmde bir dünya markası olan Antalya başta Akdeniz ve Ege sahillerinde istediğiniz yerde yaşamak veya yatırım amaçlı mülk edinmek istiyorsanız "Goldenvest Antalya" ailesiyle tanışın.

 

Hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.

Melike EŞİYOK01.jpg

MELİKE EŞİYOK

​ 1974 yılında Tahran'da doğdu ve Tahran, İran'daki Tarbiat Moallem Üniversitesi'nden Matematik Bilimi bölümünden mezun oldu.

Yaklaşık 20 yıldır Malezya ve İran'daki farklı ulusal ve uluslararası okullarda Matematik öğretmeni, danışman ve pazarlama uzmanı gibi farklı rollerde görev yaptı.

Aynı zamanda Tahran Menkul Kıymetler Borsası Teşkilatında aktif olarak çalışmaya başladı.

2014 yılında eğitim sektöründe emekli olup, gayrimenkul ve borsalara odaklandı.

Daha sonra başka bir ülkedeki yeni yolculuğuna başlamak için Türkiye'ye taşınmış ve İran'dan Saray Group Company ile ortak bir işbirliği ile müşterilerine hizmet vermek için "Goldenvest Antalya" ailesine katılmıştır.

Burada "Goldenvest Antalya" ailesinde, turizmde bir dünya markası olan Antalya'nın özellikle Akdeniz ve Ege kıyılarında, istediğiniz yerde yaşamanın veya yatırım amaçlı mülk edinmenin yolunu bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Masi Mohammadi001.jpg

Masi MOHAMMADİ

1984 Elbistan doğumlu olup, üniversite dönemine değin tüm eğitim yaşamını Ankara'da tamamlamıştır.

 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunudur.

 

İngiltere' de dil ve finans eğitimini tamamlamıştır.

 

2013 yılından itibaren, yurtdışı ağırlıklı olarak, Türk ve yabancı uyruklu yatırımcılara  danışmanlık  hizmeti vermektedir.

Ali POLATSOY01.jpg

ALİ POLATSOY

1995 Antalya doğumlu, İstanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunu, ileri derece İngilizce, yabancılara vatandaşlık hukuku alanında danışmanlık vermekte ve hukuki süreçlerini yürütmekte...

KARE LOGO BEYAZ.jpg

Efsun ÇETİN

- Ekip Arkadaşlarımız - 

Özlem BAKLACI

2006 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinden mezun olmuş ve Fransızca Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.
Portföy ve franchise yöneticiliğinden sorumludur.

  • mail iconu
Özlem BAKLACI001.jpeg

Sidal AYDIN

2019 yılında, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuştur.
Şirketin sosyal medya yönetim sorumlusudur.

  • mail iconu